שלום,למי מכם שעוד מתלבט לאן לפנות ומחפש בתי ספר מחוץ לטופ-10, מומלץ לשים לב לדיון בפורום MBAchances לגבי תוכנית ה-MBA של UNC.
במסגרת הדיון סטודנטים ובוגרים מספקים מידע על ביה"ס והאיזור, מלגות ואפשרויות תעסוקה לאחר התואר.

ציטוטים נבחרים:
"קודם כל צפון קרוליינה היא מדינה מדהימה ביופייה. למרות שהיינו בשיא החורף, ניתן היה לראות כבר מהמטוס עד כמה היא ירוקה. פשוט מדהים!! האזור של KFBS נחשב למקום מאוד טוב ואיכותי למשפחות (וכן לרווקים שרוצים לחוות "עיר קולג'" מהי….). יש פה קהילה לא קטנה של ישראלים וקהילה דיי גדולה של יהודים.
בוגרי הבית ספר מוצאים עבודות בכל המגזרים, כולל ייעוץ, בנקאות השקעות, טכנולוגיה, פיננסים, שיווק וכו'. מיקום בית הספר והתכנון של איפה רוצים לעבוד בסיום הלימודים גם יכולים להשפיע על אפשרויות הגיוס. אם אתה מעוניין לעבוד בדרום-מזרח ארה"ב קינאן-פלאגלר הוא אחד מבתי הספר הכי חזקים. בנוסף, יש לביה"ס המון קשרים בכל החוף המזרחי ובמיד-ווסט, והמון מגייסים מגיעים לפה מבוסטון ועד פלורידה, ומשיקגו ודרומה עד לטקסס. באופן טבעי, יש פחות גיוסים מהחוף המערבי, למרות שהשנה היו די הרבה גיוסים שם מבנקים וחברות טכנולוגיה.
אני מאמין שקינאן-פלאגלר הוא אפשרות מדהימה לסטודנטים ישראלים. לא סתם התחילו השנה 5 סטודנטים חדשים ללמוד פה (3 מתוכם עם מלגות מלאות וחלקם עם מלגות מחייה)."

מומלץ לקרוא!
https://aringo.co.il/forum/display_topic_threads_g.asp?ForumID=1&TopicID=934&threadpage=9