תוכנית ה-MBA של קורנל טק

Cornell Tech MBA

תוכנית ה-MBA של Cornell Tech היא תוכנית של שנה המתמקדת בהיבטים טכנולוגיים. התוכנית מהווה שילוב ייחודי בין תוכנית ה-MBA הרגילה של ביה"ס Johnson עם תכנים מעולם הטכנולוגיה והיזמות כדי להתאים את הבוגרים לעולם הדיגיטלי. הלימודים בתוכנית מתחלקים בין אית'קה לניו יורק ומתחילים בחודש מאי, כאשר בחודש ינואר נוסעים הסטודנטים לישראל כדי להציג פתרונות עסקיים לחברות הסטארט-אפ איתן עבדו.

ראיון עם מנהל ועדת הקבלה של קורנל טק – 2018

ראיון עם מנהל ועדת הקבלה של קורנל טק – 2019

דרישות הקבלה
כדי להגיש מועמדות לתוכנית יש להגיש אונליין אפליקיישן עם המרכיבים הבאים:

– קו"ח או פרופיל מקצועי בלינקדאין שכוללים את כל המידע על הרקע האקדמי והתעסוקתי של המועמד.
– 'הוכחת יצירתיות' – יש לבחור אחת משלוש דרכים כדי להדגים את היצירתיות, הסגנון והנסיון הטכני של המועמד: להעלות לינק לעבודה של המועמד, סרטון וידאו או דוגמה בכתב.

– ציוני GMAT או GRE. בשנים האחרונות מאפשר ביה"ס למועמדים לבקש פטור מהגשת ציון GMAT/GRE.

– גליונות ציונים.

– מועמדים בינ"ל ששפת אימם אינה אנגלית נדרשים להוכיח שליטה באנגלית ולספק ציוני TOEFL, IELTS או Duolingo.

– מועמדים בינ"ל צריכים להיות בעלי תואר ראשון במקצועות ריאליים (כגון הנדסה, מדעי המחשב, מתמטיקה).

כדי להתקבל נדרש נסיון תעסוקתי, עדיף כזה שמשלב בין ידע טכנולוגי ועסקי.

תהליך הקבלה
בקשות קבלה לתוכנית ניתן להגיש בכל זמן במהלך השנה. הבקשות נקראות ברגע שהן מתקבלות והמועמדים מתקבלים עד שהכיתה מלאה. לאחר הגשת הבקשה יקבל המועמד הנחיות נוספות על המשך התהליך.
ראיון הקבלה נערך בהזמנה בלבד וכולל 2 סיבובים. הסיבוב הראשון הוא ראיון טלפוני של 30 דקות, ואחריו יקבל המועמד תוך 24 שעות הודעה אם הוא ממשיך לראיון השני שמתקיים בקמפוס.
מועמד שמוזמן לסיבוב השני של הראיונות יידרש לספק שמות ופרטי קשר של 2 ממליצים (ניתן לעשות זאת גם לפני הגשת האפליקיישן). הממליצים יוכלו לספק את המלצתם באמצעות מכתב או בטלפון.

.

ליועצי ארינגו נסיון רב בהגשת מועמדים לתוכנית. ב-10 השנים האחרונות עזרנו ל-37 מועמדים להתקבל לתוכנית, 27 מהם עם מלגות בסך כולל של $1,100,000.

אם אתה מתכנן להגיש אפליקיישן לתוכנית, תאם פגישת ייעוץ (ללא תשלום).