"הבעלים של ארינגו, חברה שמתמחה בליווי מועמדים לתארים מתקדמים, מספר: בהרוורד, למשל, מחפשים מנהיגות, בסטנפורד מחפשים יכולת לעבוד בצוות, בוורטון שמים דגש על תרומה לקהילה…" (ידיעות אחרונות 6.5.11)

קרא עוד

"סטטיסטיקת ההצלחה של ארינגו מראה כי בהחלט יש שיפור בכניסת ישראלים ללימודי MBA בחו"ל…" (גלובס 9.5.10)

קרא עוד

"מנכ"ל חברת ארינגו, שמסייעת למועמדים ישראלים לתוכניות MBA, מסביר: המעסיקים הישראלים המתוחכמים, כמו קרנות הון סיכון, חברות ייעוץ וחברות רבלאומיות בתחום, מעדיפות את בוגרי וורטון, שנחשבת טובה ביותר בתחומי הפיננסים. כך גם אוניברסיטאות קולומביה, שיקאגו ולונדון ביזנס סקול…" (nrg 13.10.08)

קרא עוד

"מתוך מאות ישראלים החושבים על MBA בתוכניות המובילות בעולם בכל שנה, רק עשרות זוכים לבסוף להתקבל לתוכניות אלה. אחת הסיבות לכך היא תהליך הקבלה הייחודי והסלקטיבי בו נוקטות התוכניות המובילות…"

קרא עוד

"הדלתות נפתחות ביתר קלות עבור ישראלים כאשר מדובר בלימודי MBA בתוכניות המובילות בעולם", אומר גילעם לוי, בעצמו בוגר MBA מאחת האוניברסיטאות המובילות בארה"ב, וכיום מרכז שירות קידום אפליקיישן, המלווה ישראלים שמעוניינים להתקבל ללימודים בחו"ל.

קרא עוד

"גם אם יש ממוצע 75 בתואר הראשון ו-650 ב-GMAT אפשר להתקבל ל-MBA בהרוורד…" (כלכליסט 15.4.08)

קרא עוד

"ישראלים לא מעטים (ביניהם גם גילעם לוי, המרכז את "קידום אפליקיישן") למדו MBA בחו"ל על מלגה מלאה. אחרים זוכים למלגות חלקיות, ורבים לוקחים הלוואות דרך האוניברסיטה על מנת לממן את הלימודים. המלגות ניתנות בעיקר על סמך הישגי העבר ופוטנציאל להצלחה בעתיד…"

"כדי להכיר טוב יותר את יתרונותיה וחסרונותיה של אופציית חו"ל שוחחנו עם גילעם לוי, המנהל את השירות Aringo.co.il ומסייע לישראלים להתקבל לתוכניות ה MBA היוקרתיות בעולם…"

קרא עוד

מעוניין להתניע את תהליך הקבלה שלך?

תאם שיחת ייעוץ ראשונית (ללא תשלום)

סיכויים, לוחות זמנים, ואיך להתחיל לקדם את מועמדותך

מלא את הטופס לבקשת פרטים

רוצה לבדוק את סיכויי הקבלה שלך?

בדוק את סיכוייך עם מחשבון סיכויי הקבלה של ארינגו

לחץ כאן