ישנן מספר אופציות ללימודי מנהל עסקים בכל העולם, וההחלטה מהי התוכנית המתאימה עבורך עלולה להיות קשה. ישנם מספר היבטים שצריך לשקול, ביניהם הגיל שלך, הנסיון התעסוקתי שלך, הלו"ז שלך וציון ה-GMAT שלך.

האם עבדת בתפקיד ניהולי במשך מספר שנים? אם כן, מסלול EMBA מהיר יכול להתאים לצרכיך. תוכניות אלו נועדו כדי לתת למנהלים את הכלים שהם צריכים כדי להתקדם בקריירה בלי לפגוע בתפקוד שלהם בעבודה. הגיל הממוצע של סטודנטים בתוכניות EMBA הוא 37. נסיון תעסוקתי משמעותי בתחום הינו אחת מדרישות הקבלה, בעוד ציון GMAT הוא בדרך כלל אופציונלי.

מצד שני, תוכניות MBA מסורתיות הן אקדמיות ויסודיות יותר בטבען. הן מכסות נושאים שונים, החל מתיאוריה עסקית ועד לכלים מעשיים, ומספקות לסטודנטים את הבסיס להתחלת הקריירה הניהולית שלהם. הגיל הממוצע של הסטודנטים בתוכניות MBA רגילות הוא 28. תוכניות אלו נלמדות בדרך כלל בפורמט full time, וציון GMAT נדרש לצורך קבלה לתוכנית.

לפני שאתה מקבל את ההחלטה הסופית, כדאי לך להתייעץ ולדון בשאיפות שלך ובדרישות התוכנית עם חברה כגון ארינגו. אנחנו נסייע לך להגדיר את המטרות שלך ולבחור במסלול המתאים ביותר לדרישות שלך ולכישוריך.

לקריאה נוספת ולהשוואה בין תוכניות MBA, EMBA ו- Master in Management לחץ כאן.