בעקבות יום פרסום ההחלטות עבור מועמדי הסיבוב הראשון שחל בשבוע שעבר, שיקגו פרסמו בבלוג של ועדת הקבלה עדכון למועמדים שנכנסו לרשימת ההמתנה. לאחר דברי עידוד למועמדים אלה ("הסיבוב הראשון היה תחרותי במיוחד ולא ניתן לקבל את כל המועמדים הטובים") הציגו שיקגו חידוש בדמות טופס הרשמה לרשימת ההמתנה, שמאפשר לכל מועמד להודיע אם הוא מעוניין להישאר ברשימת ההמתנה כרגע, באופן לא מחייב (ניתן יהיה למשוך את המועמדות בהמשך).
מועמדותם של אלה שיסכימו להיכנס לרשימת ההמתנה תישקל מול מועמדי הסיבוב השני, והם יקבלו עדכון לגבי ההחלטה בעניינם ב- 21.3.12, מועד פרסום ההחלטות לסיבוב השני. חלק מהם יישארו ברשימת ההמתנה גם לסיבוב השלישי.
מועמדים שנמצאים ברשימת ההמתנה יכולים לשלוח לועדת הקבלה עדכונים לגבי מועמדותם, שיתווספו לחומר שהגישו עם האפליקיישן. ניתן לעשות זאת דרך מערכת האפליקיישן של ביה"ס, ומומלץ לשלוח רק דברים חדשים שמחזקים את המועמדות. חידוש נוסף הוא שבשיקגו מוכנים לקבל מכל מועמד סרטון וידאו של 90 שניות כדי להציג את עצמו ולחזק את מועמדותו. את הסרטון ניתן להעלות דרך מערכת האפליקיישן. כל העדכונים צריכים להתקבל עד ה- 1.3.12.
הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד יותר משנה)
הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד פחות משנה)