שיקגו עדכנו בבלוג של ועדת הקבלה לקראת ה- Mid-Decision Date של הסיבוב הראשון שחל מחר (9/11) כי בשבוע שעבר הם החלו לשלוח זימונים לראיונות למועמדי הסיבוב הראשון. מחר יישלחו זימונים נוספים וכן תימסר הודעה למועמדים שלא זומנו לראיון.
הראיונות יתקיימו החל משבת 12/11 עד שבת 3/12, ויבוצעו בקמפוס ע"י נציגי ועדת הקבלה או בוגרים, או ברחבי העולם ע"י בוגרים. לא ניתנת עדיפות למועמדים ע"פ מיקום הראיון.בנוסף, החליטו בשיקגו לספק למועמדי הסיבוב השני טיפים והנחיות להשגת מכתבי המלצה טובים, כגון:
– ההמלצה הראשונה צריכה להיות המלצה מקצועית ממעסיק. אם לא ניתן לבקש המלצה מהמעסיק הנוכחי, מומלץ לנסות להשיג המלצה ממישהו אחר שיוכל לכתוב על היכולות המקצועיות שלך, כמו מעסיק קודם או לקוח.
– ההמלצה השניה אמורה לתת פרספקטיבה שונה ולספק מידע חדש על היכולות והכישורים שלך. היא יכולה לבוא מארגון, מועדון או אפילו פרויקט התנדבותי בו השתתפת.
– מומלץ לבחור ממליצים המכירים היטב אותך ואת עבודתך כדי שיוכלו לספק דוגמאות ספציפיות, ולא בהכרח כאלה עם תואר מרשים.
– מומלץ להיפגש עם הממליצים, לרענן את זכרונם לגבי הישגיך לתת להם רקע על האפליקיישן שלך ועל מטרותיך ואפילו לשלוח להם קורות חיים מעודכנים שלך ואת חיבורי ההרשמה שהכנת.
– חשוב להגיש את ההמלצות בזמן אבל לא מומלץ לדחוק בממליצים ולזרז אותם, לכן כדאי להתחיל את התהליך מוקדם כדי לתת להם מספיק זמן.
– אל תכתוב את ההמלצה בעצמך! אפילו אם הממליץ מציע זאת…
– שלח מכתב תודה לממליצים לאחר שהגישו את ההמלצה.
הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד יותר משנה)
הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד פחות משנה)