ה- Economist פרסם את הדירוג השנתי של 100 תוכניות ה-MBA המובילות בעולם, כשאת המקום הראשון תפסה תוכנית ה-MBA של Chicago Booth, שעלתה מהמקום השני בשנה שעברה. במקום השני דורג Tuck שנפל מהמקום הראשון ב-2011, ובמקום השלישי דורג במפתיע Darden. אגב, כשהתפרסם הדירוג היה דרדן במקום השני וטאק בשלישי, אך אז התגלתה טעות בחישוב הנתונים ולאחר כמה שעות תוקן הדירוג ושני בתי הספר החליפו מקומות.

הדירוג של האקונומיסט נחשב לחריג ושנוי במחלוקת (מעולם לא דירג את הרוורד, סטנפורד או וורטון במקום הראשון, ב-2009 דירג את IESE במקום הראשון בעולם) וכולל הפתעות רבות, כגון וורטון שדורג רק במקום ה-13 למרות שנחשב בעיני רבים כשייך לטופ-3, LBS רק במקום ה-12 וקלוג רק במקום ה-20, לעומת IESE ו-IMD שהשתחלו לעשיריה הראשונה בעולם. הדירוג של האקונומיסט מתבסס על סקרים בקרב סטודנטים ומדרג את תוכניות ה-MBA לפני המשקלים שהעניקו הסטודנטים לגורמים שחשובים להם בתוכניות MBA. הקטגוריות העיקריות היו פתיחת הזדמנויות קריירה חדשות (35%), התפתחות אישית וחויה חינוכית (35%), עליה בשכר (20%) ופוטנציאל הנטוורק (10%). הנתונים נאספו באמצעות שאלונים שחולקו לבתי הספר, לסטודנטים ולבוגרים טריים, כאשר ניתן משקל של 80% לנתונים שסיפקו בתי הספר ו-20% לדירוגים של הסטודנטים והבוגרים.

המקום הראשון של שיקגו הוא בעיקר בזכות העובדה שביה"ס מצטיין בפתיחת הזדמנויות קריירה חדשות עבור בוגריו, שמצאו עבודות במגוון רחב של תעשיות והסתייעו רבות בשירותי ההשמה של התוכנית. ע"פ האקונומיסט, השכר הממוצע של בוגרי שיקגו היא $113,217, שהוא אמנם נמוך מזה של בוגרי הרוורד וסטנפורד, אך משקף גידול בשכר של 63% לעומת 56% בלבד בסטנפורד ו-44% בהרוורד.

כל 26 המקומות הראשונים בדירוג שייכים לתוכניות אמריקאיות ואירופאיות. משלימים את העשיריה הראשונה:
4- Harvard
5- Columbia
6- Berkeley Haas
7- MIT Sloan
8- Stanford
9- IESE
10- IMD

הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד יותר משנה)

הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד פחות משנה)