ייעוץ, ליווי ואימון לרילוקיישן
נוסעים ללמוד בחו"ל?
כיצד תבטיחו שקבלתם את ההחלטה הנכונה?
 איך תהפכו את חווית הרילוקיישן למהנה ומוצלחת?
מה יגרום לחוויה להיות טובה ומצמיחה?
ההחלטה לנסוע ללמוד בחו"ל ולעבור לגור בארץ זרה היא החלטה גדולה ,משמעותית ומשפיעה על כל תחומי החיים. זו חוויה שטומנת בחובה הזדמנויות רבות לצד התמודדות עם מציאות חדשה ומאתגרת לך הסטודנט/ית ולא פחות מזה לבת/בן הזוג שלך. לצד ההתמודדות הפרקטית של קבלת ההחלטה, ההתארגנות לקראת וההסתגלות ישנן גם לא מעט התמודדויות רגשיות.
ייעוץ ליווי ואימון לרילוקיישן עבורך או עבור בת/בן הזוג שלך טרום הנסיעה ולאחריה יסייע לכם:
– לקבל את ההחלטה הנכונה עבורכם
  להתמודד עם השינוי הגדול והמורכב
  להפוך את החוויה לטובה ומצמיחה
להתמודד עם החלקים הפרקטיים והרגשיים של השינוי
ליווי ואימון לרילוקיישן יכול להיות פגישה חד פעמית/ מספר פגישות/ תהליך מלא (10-12)
הפגישה הינה שבועית, כבת – 45 ד' וניתן לקיימה בפגישה אישית/בטלפון/בסקייפ(הנחה ללקוחות ארינגו).
התהליך האימוני מלווה בתמיכה שוטפת במייל לפי צרכי המתאמן.
בסיום הפגישה הראשונה תקבלו בחינם את המדריך "סודות הרילוקיישן" שנכתב במיוחד עבורכם ומכיל בתוכו טיפים וכלים רבים.
 אסנת אזרחי – 052-2212428 Ossi.ezrachi@gmail.com
קצת עלי                                                                 
שמי אסנת, אני אמא לשלושה, בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד (B.ED) ותואר שני בלימודי עבודה (M.A). במהלך רילוקיישן בסיאטל למדתי אימון אישי והוסמכתי ע"י איגוד המאמנים הבין לאומי (ICF). אני מביאה לתוך האימון נסיון של 14 שנים בתחומי החינוך ומשאבי אנוש בהן חנכתי ילדים לקויי למידה, הובלתי פרוייקטים ותהליכים אירגוניים בתחומי ההדרכה והפיתוח הארגוני ומש"א, ליוויתי וייעצתי לעובדים ומנהלים.
לפני מספר חודשים חזרתי לארץ יחד עם משפחתי לאחר שלוש שנים בארה"ב. 
אחד הדברים המשמעותיים שאני עשיתי ברילוקיישן הוא לימודי אימון אישי, חלום ישן שלי ששמחתי על ההזדמנות להגשימו…כיום אני מלווה בני/בנות זוג בתהליך המורכב והמשמעותי של הרילוקיישן במטרה להפוך את החוויה למשהו נינוח, אפשרי ומעצים.
בחרתי להתמקד בעיקר בבני/בנות הזוג כיוון שאנשים רבים שיוצאים לרילוקיישן לא תמיד מודעים לכך שהאתגר הגדול עומד דווקא בפני בני/ בנות הזוג שחווים הרבה מאוד תהפוכות בתוך התהליך ומוצאים עצמם מתמודדים עם מציאות חדשה ומאתגרת.
מתאמנים משתפים
"אסנת, הגעתי אלייך בתחושת בלבול כרונית שנמשכה לאורך שנים. אני חייבת להודות שלא הייתי בטוחה שהתהליך יפתור לי תסביכים של שנים. בכל זאת הגעתי כנה ומלאת נכונות במטרה להפיק מהתהליך את המירבבפגישה השנייה שלנו כבר הבנתי שאני הולכת להיות נשכרת מהתהליך הרבה מעבר למה שציפיתיהמחוייבות שלך, הכנות, הזיכרון הפנומנאלי לדברים ולנקודות שהעלתי בפגישות הקודמות, היכולת שלך להכיל אך עם זאת לדרוש, התובנות, ההארות, היכולת שלך לגרום לי להסיק מסקנות חשובות, כל אלו גרמו לי לעבור תהליך מאוד חשוב ומשמעותי עם עצמי..אני מרגישה היום אשה שונה מתחילת התהליך ובטוחה שיש לי עוד הרבה מה ללמוד..תודה"
מ', סיינט לואיס
" עזרת לי מאוד בתקופה קשה ביותר. שמת לי מראות, לא נתת לי לשקוע ותמיד העלת אותי למעלה בעזרת סבלנות והקשבהנהנתי מאוד מהחוויה, אני מודה לך מכל הלב על תשומת הלב, האהבה והתמיכה!!"
ו', ניויורק
 
" בזכות האימון ובעיקר בזכות ההקשבה ,החדות והיכולת לרדת לסוף דעתי גרמו לאימון להיות יותר אפקטיבי מבחינתי ואני מרגישה שנתת לי כלים משמעותיים להמשך הדרך . זו מתנה גדולה מבחינתי שאני מקווה שאשתמש בה ביעילות בהמשך דרכי ומקווה ומחכה ללמוד ממך עוד בעתיד הקרוב"
ק', סיינט לואיס
"אוסי יקרה, עברנו כברת דרך, בה נפתחתי, נחשפתי ודברתי על מי שאני רואה את עצמי ומכירה את עצמי. גילתי (אחרי 41 שנה) שיש בי עוד כמה צדדים שלא הכרתי, טובים וקצת פחות טובים. עזרת לי לזהות את הצדדים האלה ולמצוא בעצמי כלים שיעזרו לי למקסם את יכולתיי ורצונותיי. בזכות הנועם, האינטואיציה, האינטילגנציה הרגשית וכמובן הידע אין לי ספק שתצליחי ותעזרי להרבה אנשים. תודה ענקית"
ש', סיאטל
"אסנת יקרה, תודה על הליווי, על ההקשבה יוצאת הדופן, כזו ששומעת גם את מה שלא נאמר במילים, שעוזרת לי לראות את עצמי טוב יותר, ללמוד את עצמי לעומק יותר ולתת לי כלים להתמודד עם עצמי ועם מה שמעכב אותי.
מעריכה מאוד את הכנות והמקצועיות שגרמו לי להיפתח בטבעיות כל כך, גם אם מעולם לא התראינו פנים מול פנים ,המקומות בהם הארת לי על החוזקות שלי והדברים החיוביים שקיימים ומנגד בדרך המיוחדת שלך להאיר בנעימות גם במקומות הפחות חיוביים או פשוטים עבורי.
וגם את השילוב של שכלתנות, רגש ורוח באיזון ייחודי שהיה מאוד מדוייק עבורי"
ל', ישראל