הרוורד מעדכנים כי הם יתחילו לשלוח זימונים לראיון למועמדי הסיבוב השלישי ב-8/4. הסיבוב השלישי קצר יותר מבחינת הזמן שבין תאריך ההגשה לתאריך ההחלטה, והזימונים לראיון ימשיכו להישלח עד תאריך החזרת התשובות למועמדים ב- 5/5.
ראיונות למועמדי הסיבוב השלישי יתקיימו בקמפוס, בחוף המערבי וכן דרך סקייפ עבור כמה מועמדים נבחרים. חלק ממועמדי הסיבוב השלישי יוכנסו לרשימת ההמתנה ב-5/5, עם או בלי ראיון.

וורטון פרסמו עדכון למועמדים שנמצאים ברשימת ההמתנה ומסרו כי הם לא מוכנים לקבל מסמכים נוספים או עדכונים לגבי התפתחויות בקריירה של המועמדים לאחר הגשת האפליקיישן. מועמדים ברשימת ההמתנה ישארו בה עד שיפורסמו תוצאות הסיבוב השלישי ב- 12/5, אז יודיעו להם על שינוי בסטטוס של האפליקיישן לאחת משלוש אפשרויות – קבלה, דחיה או הישארות ברשימת ההמתנה.

בשיקגו מתכוננים לקבל אפליקיישנס ממועמדי הסיבוב השלישי עד הדדליין ב-13/4, ופרסמו כמה טיפים עבורם:
למרות שהסיבוב השלישי תחרותי יותר מאחר ולא נותרו מקומות רבים, עדיין יש סיכוי למועמדים חזקים להתקבל. למי שמתלבט אם להגיש בסיבוב 3 או לחכות לשנה הבאה, ממליצים בשיקגו להגיש את האפליקיישן רק ברגע שהוא מוכן ומציג מועמדות חזקה בצורה הטובה ביותר, ולא להגיש אפליקיישן שהוכן בחפזון. בנוסף, לאור העובדה שמועמדי סיבוב 3 יקבלו תשובות באמצע מאי והלימודים מתחילים רק בשבוע הראשון של ספטמבר, יהיה מספיק זמן לסטודנטים זרים להסדיר את ענייני הויזה שלהם.

הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד יותר משנה)
הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד פחות משנה)