נתונים חדשים שפורסמו ע"י GMAC ומנתחים את התפלגות היעדים אליהם בוחרים נבחני ה-GMAT לשלוח את התוצאות שלהם מראים כי מספר המועמדים ששולחים את ציוני ה-GMAT שלהם לבתי ספר למנהל עסקים באירופה כמעט הוכפל בחמש השנים האחרונות. למרות שבתי הספר האמריקאיים נותרו היעד העיקרי ללימודי מנהל עסקים, בתי הספר באירופה מושכים יותר ויותר סטודנטים, הן מאירופה והן מחוץ לאירופה.
בשנת הבחינות האחרונה קיבלו בתי ספר למנהל עסקים באירופה מעל 85,000 ציוני GMAT, עליה של 90% מלפני חמש שנים, כאשר באותה תקופה חלה עליה של 30% בלבד בכמות הכללית של ציוני ה-GMAT שנשלחו בעולם.
כ-80% מציוני ה-GMAT שנשלחו לבתי ספר באירופה הגיעו לבתי ספר באנגליה, ספרד, צרפת, והולנד, אולם עליה משמעותית נרשמה גם בגרמניה, שבדיה, איטליה, שוויץ ויוון. נתון מעניין נוסף הוא שבשנה האחרונה נשלחו יותר (64%) ציוני GMAT לבתי ספר באירופה ע"י מועמדים מחוץ לאירופה (בעיקר סין והודו) מאשר ע"י מועמדים מאירופה. רק 37% מהנבחנים האירופאיים בחרו לשלוח את ציוניהם לבתי ספר בארה"ב (לעומת 60% לפני עשור).
אחד ההסברים לעליה בפופולריות של התוכניות האירופאיות הוא שברוב המקרים מדובר בתוכניות של שנה אחת, וההתאוששות הכלכלית בעולם גורמת לסטודנטים להעדיף תוכנית קצרה יותר שתאפשר חזרה מהירה לשוק העבודה.

הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד יותר משנה)
הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד פחות משנה)