כתבה שפורסמה בביזנסוויק חושפת אלמנט חדש שהוכנס לתהליך האפליקיישן ע"י 3 בתי ספר – חיבורי וידאו. בקלוג כבר לא מסתפקים בחיבורים רגילים, המלצות וראיונות קבלה, והחל מעונת האפליקיישן הקרובה הם דורשים ממועמדי ה-MBA לענות על שאלות וידאו. גם ייל מכניסים שאלות וידאו לתהליך האפליקיישן, כמו גם רוטמן שהחלו בכך בשנה שעברה.

אז איך זה עובד? האפליקיישן של קלוג ישלח את המועמד אל עמוד מסוים בו תופיע שאלה קצרה. למועמד יהיו כ-1-2 דקות לארגן את המחשבות שלו ו-1-2 דקות להקליט תשובה. לאחר מכן הוא יוכל לצפות בהקלטה ולבצע הקלטה חוזרת אם לא היה מרוצה מהנסיון הראשון. למועמד יהיו 3 נסיונות כאשר בכל פעם תופיע שאלה אחרת. השאלות צפויות להיות אישיות ללא התקלות מיוחדות, ואמורות לאפשר לועדת הקבלה להכיר באופן קרוב ואמיתי יותר את המועמד, כאשר בניגוד לחיבורים הרגילים או לראיונות הקבלה, כאן הוא נאלץ לחשוב על תשובה מיידית בעצמו ולא יכול להתכונן מראש ולהיעזר באחרים.

שינויים נוספים שעבר האפליקיישן של קלוג כוללים מעבר לאפליקיישן עם חלק אחד בלבד (בניגוד לשני חלקים בשנים קודמות כשלכל חלק דדליינס נפרדים), וצמצום מגבלת המילים הכללית בחיבורים מ-1525 ל-1350.

הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד יותר משנה)
הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד פחות משנה)