כתבה באתר Poets & Quants חושפת נתוני תעסוקה של בוגרי תוכניות ה-MBA המובילות שמתבססים על LinkedIn. אמנם לא כל בוגרי ה-MBA חברים ברשת הזו אך בכל זאת הנתונים מספקים כמה תובנות מעניינות לגבי החברות המעסיקות את בוגרי ה-MBA והתעשיות בהן הם משתלבים.
באופן לא מפתיע, המעסיקה העיקרית של בוגרי הרוורד היא מקינזי, שע"פ LinkedIn מעסיקה 507 יועצים בוגרי הרוורד. אחריה ברשימה חברות היעוץ BCG ו- Bain. מקינזי היא גם המעסיקה המובילה של בוגרי וורטון וסטנפורד. בוגרי וורטון משתלבים יותר בחברות בתחום הפיננסים, כאשר 5 מתוך 8 המעסיקות המובילות של בוגרי וורטון הן חברות בנקאות השקעות – Goldman Sachs, Citicorp, Morgan Stanley, Merrill Lynch, J.P. Morgan. בקרב בוגרי וורטון, BCG מדורגת רק במקום השישי ואילו Bain רק במקום התשיעי. המעסיקות המובילות של בוגרי סטנפורד הן מקינזי וגוגל.
למרות שליטת חברות היעוץ בגיוס בוגרי הרוורד, התעשיה המובילה של בוגרי הרוורד ע"פ LinkedIn היא מימון עם 4222 חברים, במקום השני יזמות (2959) ובמקום השלישי פיתוח עסקי (2687). עוד מעסיקות בולטות בקרב בוגרי הרוורד הן IBM, Deloitte, Goldman Sachs, Google, Microsoft.

הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד יותר משנה)

הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד פחות משנה)