הרוורד פרסמו פרופיל ראשוני של מחזור 2014 בתוכנית ה-MBA, שמתחיל את לימודיו בעוד כמה שבועות. כמות האפליקיישנס שהוגשו עומדת על 8963, מתוכם התקבלו 13% ונרשמו ללימודים 925 סטודנטים. ה-Yield (אחוז המועמדים שמתכוונים ללמוד בהרוורד מתוך אלה שהתקבלו) של הרוורד עומד על 90%.
מתוך כלל הסטודנטים, 40% הן נשים ו-32% סטודנטים זרים שמייצגים 69 מדינות. הגיל הממוצע של המתקבלים הוא 27, טווח ציוני ה-GMAT שלהם הוא 570-790 וציון ה-GMAT החציוני הוא 730.
מבחינת רקע אקדמי, 43% באים מרקע של כלכלה ומנהל עסקים, בעוד ש- 34% מגיעים מרקע של הנדסה ומדעים מדויקים. מבחינת רקע תעסוקתי, 20% באים מרקע ביעוץ, 16% מתחום ה- VC/PE ו-12% מתחום הפיננסים.

בהקשר אחר, פורסמו פרטים נוספים והנחיות לגבי ה-Post Interview Reflection, האלמנט החדש שנכנס השנה לאפליקיישן של הרוורד.
כזכור, מועמדים שיוזמנו לראיון יתבקשו להגיש חיבור נוסף עד 24 שעות לאחר הראיון בו יצטרכו לכתוב את חוויותיהם מהראיון ומחשבות נוספות שעלו להם בעקבותיו. ספציפית, השאלה עליה יתבקשו לענות היא You've just had your HBS interview. Tell us about it. How well did we get to know you?
לחיבור זה אין הגבלת מילים, ובהרוורד מדגישים שלא מדובר בחיבור, אלא משהו שדומה יותר לאימייל שכותבים לאחר פגישה, ומוסיפים כי הם לא יקפידו על שגיאות כתיב או תחביר, וכי חשוב מאוד שזה לא ייראה כאילו נכתב לפני הראיון.
הסיבה להנחיות הללו היא שבעולם האמיתי אנשים נדרשים לעיתים לכתוב אימייל בתוך זמן קצר כדי לסכם פגישה שנכחו בה, ולכן הרוורד מנסים לקרב את המועמדים שלהם למציאות ככל הניתן.
הרוורד מדגישים כי המועמדים לא צריכים לקבל סיוע חיצוני בכתיבת המשימה הזו, ואין טעם להתכונן ולהכין תשובה מראש עוד לפני הראיון. זהו גם לא המקום לספר על הישגים נוספים או לכתוב חיבור נוסף.

הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד יותר משנה)

הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד פחות משנה)