לאלה מכם שחושבים שתואר MBA בחו"ל קצת גדול עליהם, כדאי לדעת שישנן אפשרויות רבות ללימודי MBA בארץ. הנה כמה פרטים בנושא, מתוך כתבה באתר לימודי תואר שני בארץ:
בשנים האחרונות התרבו מספר מוסדות הלימוד למנהל עסקים וכיום ניתן ללמוד MBA באוניברסיטאות, במכללות ציבוריות ומכללות פרטיות.
מסגרות הלימוד מקיימות שני מסלולים עיקריים: מסלול מחקרי (עבודת גמר-תזה) ומסלול ללא עבודת גמר (ללא תזה). בסיום התואר מקבל הבוגר תואר MBA במנהל עסקים ובהכשרה הספציפית.
בלימודי MBA בארץ ניתן להתמחות במספר מגמות כגון, מימון, שיווק, טכנולוגיות מידע, משאבי אנוש.
התוכנית במימון – הכשרת סטודנטים לתפקידי ניהול פיננסי בחברות או לעבודה בענפי המגזר הבנקאי והפיננסי בישראל. בתוכנית לומדים הסטודנטים איך לנהל את כל הקשור למימון הפעילות הכספית של הארגון, ע"י מציאת משאבים כספיים למימון ייצור, שיווק, מנהל, תזרים המזומנים הנכנס לארגון והשימוש בו, השקעות, גיוס הון ועוד.
התוכנית בשיווק – תכנית הלימודים מכשירה את הבוגרים לנהל בצורה הטובה ביותר את שיווק המוצרים שמציע הארגון לקהל לקוחותיו לקראת תפקידים מגוונים בתחום השיווק בחברות.
ניהול משאבי אנוש התואר מכשיר את הסטודנטים לנהל את כל הקשור להנעת העובדים בארגון והחדרת מוטיבציה על מנת שיבצעו את תפקידם ביעילות מירבית.
ניהול מערכות מידע הכשרת סטודנטים לנהל את כל הקשור למערכות המחשוב בארגון, למחשב את המחלקות בארגון ולאפשר בצורה יעילה לכל המחלקות בארגון לנהל את פעילותם באמצעות מחשבים.
מסלול נוסף לתואר שני הוא תואר Executive MBA אשר מיועד למועמדים שבאמתחתם ניסיון ניהולי מקצועי בשוק העבודה.

הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד יותר משנה)
הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד פחות משנה)
עדכוני Top MBA בפייסבוק