אורי אלקין

יועץ בכיר בארינגו מאז 2010

.

אורי עבד עם 60 לקוחות ארינגו. לקוחות שעבדו עם אורי התקבלו לתוכניות ה-MBA של Chicago, Kellogg, Wharton, Stanford, UCLA, NYU, MIT, LBS, Yale, Cornell, Cornell Tech, HBS,  Tuck, Darden, Tepper, Berkeley, UC Davis, NYU, Georgetown, Foster, Ross, McCombs, Duke, INSEAD, Columbia, UNC ורבות אחרות עם מלגות מלאות וחלקיות.

בוגר MBA 2007) Haas). עם סיום לימודיו ב- Haas הצטרף אורי לחברת Veritas כיועץ קבלה לבתי ספר למנהל עסקים עם דגש על Haas. במהלך תשע השנים האחרונות, סייע אורי למעל 150 תלמידים בשלבים שונים של הגשת האפליקיישן, החל מבניית אסטרטגיה ועד לראיונות תרגול. באמתחתו עשרות רבות של תלמידים בבתי ספר למנהל עסקים בכל רחבי ארצות הברית, שלהם סייע בתהליך.

כאשר הגיש מועמדות, אורי התקבל למספר בתי ספר מובילים, חלקם עם מלגות, אך הוא אינו מצטער לרגע שבחר ב- Haas!

אורי סיים שרות קרבי ביחידה מובחרת, והוא מחזיק בתואר ראשון במדעי המחשב באוניברסיטה העברית (מצטיין רקטור ומצטיין דיקן בחלק מהשנים). במהלך לימודי התואר הראשון עבד אורי כמדריך פסיכומטרי, ואחריהם עבד כמתכנת ומוביל פרוייקטים ב- (Mercury (HP.

כיום אורי מוביל קבוצת מוצרים בחברת Digital Globe ומדריך חברות סטארט-אפ בחממת Boomtown.

אורי אלקין - בוגר MBA) Haas). עם סיום לימודיו ב- Haas הצטרף אורי לחברת Veritas כיועץ קבלה לבתי ספר למנהל עסקים עם דגש על Haas