שי מנדלסון

יועץ בכיר

לקוחות שעבדו עם שי התקבלו לתוכניות ה-MBA של LBS, INSEAD, IESE, IE, HEC, Oxford, Imperial College, IMD, HEC, Stanford, MIT, Columbia, Kellogg, Darden, Yale, Cornell, Duke, Michigan, Tuck, UCLA, Tepper, Foster, Haas, HULT and many others  עם המלגות הבאות:

Tepper – $70,000 ; Foster – $20,000

שי הוא בוגר MBA מאינסאד (2012). במסגרת לימודיו היה חבר במועדון הטכנולוגיה והמדיה בבית הספר וכן במועדון הכדורסל של בית הספר.
שי סיים תואר ראשון במשפטים ובתקשורת באוניברסיטת תל אביב. הוא שירת כקצין ביחידה 8200, כראש צוות וכמנהל מוצר. במסגרת תפקידיו השונים ביחידה שי ראיין מאות מועמדים לגיוס וצבר ניסיון רב בזיהוי נקודות חוזק וחולשה של מרואיינים.

לפני שיצא ל-INSEAD, עבד שי כעורך תוכן בכיר בגופי התקשורת המובילים בישראל: וואלה, הארץ, וחדשות ערוץ 2. לשי ניסיון עשיר בכתיבת טקסטים שהופיעו על שערי העיתון ופתחו מהדורות חדשות, וכן בניהול שידורים חיים מורכבים. בשנים האחרונות צבר שי ניסיון רב בכתיבת חיבורים ובקשות ללימודים.
מאז 2012 הוא מסייע למועמדים להגיש בקשות ולהתקבל לתוכניות לימודים מובילות בחו"ל, במינהל עסקים.
בנוסף, כיהן שי כיועץ התקשורת של שגריר בריטניה בישראל.
כיום משמש שי בתפקיד בכיר במיקרוסופט.


ציטוטי לקוחות:

"היי! כרגע סיימתי mock interview אחרון עם שי מנדלסון. מרגיש צורך לשתף שהבחור תותח ברמות, הכין אותי בצורה סופר יסודית ומקיפה לקראת מחר. אז תודה"