לייני קוגן

יועצת אפליקיישן בכירה במשרה מלאה בארינגו מאז 2008

ילידת ארה"ב, יועצת קבלה (MBA) במשך 13 שנים. עבדה עם 250 מועמדי ארינגו ועזרה ליותר מ-110 מועמדים להתקבל לכל תכניות ה- 10 TOP עם מלגות בסך כולל של יותר משני מיליון דולר.

תואר ראשון: American Studies (Columbia University).

תואר שני: Jewish studies (Jewish Theological Seminary of America).

שפות: אנגלית, עברית.

לקוחות עבר שלה התקבלו לכל תכניות ה-MBA המובילות:

Harvard, Stanford, Chicago Booth, Columbia, Wharton, INSEAD, Kellogg, Berkeley Haas, NYU Stern, Tuck, LBS, MIT (MBA and LGO), Michigan Ross, Yale, Oxford, Cambridge, IE, IESE, ESADE, Olin, UCLA Anderson, Duke Fuqua, Georgetown, Cornell Johnson, Cornell Tech, HEC and many others.

לקוחות עבר שלה קיבלו מלגות בסך:

$133,000 (Stanford), $145,000 (Wharton), $204,000 (Booth), €26,000 (HEC), €28,000 (IE), €40,000 (IESE), €22,000 (ESADE), $210,000 (Olin), $150,000 (HBS), $150,000 (Kellogg), $20,000 (Yale), $90,000 (HBS), $204,000 (Booth – Carlton), £40,000 (LBS), £75,000 (Oxford), $50,000 (Cornell Tech), $204,000 (Booth – Carlton), £25,000 (LBS), £30,000 (Oxford), $40,000 (Kellogg), $20,000 (Ross), $100,000 (Harvard), $18,000 (Wharton), $160,000 (Booth – Carlton), $160,000 (Booth – Carlton), $160,000 (Booth – Carlton), $80,000 (Booth), $100,000 (Harvard), $110,000 (Kellogg), $40,000 (Cornell Tech), $60,000 (UCLA), €15,000 (IESE), $160,000 (Booth – Carlton), $18,000 (Wharton), $30,000 (Tuck), $160,000 (Booth – Carlton), $30,000 (Kellogg), $64,000 (Harvard), $169,000 (Booth – Carlton), $70,000 (Cornell), $145,000 (Booth), $80,000 (Booth), $80,000 (Wharton), $76,000 (MIT), $35,000 (Duke), $18,000 (Wharton), $30,000 (Wharton), $170,000 (Booth – Carlton), $25,000 (MIT), $30,000 (Cornell Tech), $70,000 (Kellogg), $128,000 (Ross), $20,000 (Yale), $170,000 (Booth – Carlton), $80,000 (Columbia), $170,000 (Booth – Carlton), $120,000 (Kellogg), $128,000 (Ross).

תחומי התמחות:

–  אישיים: כתיבה, עריכה, הוראה.
–  תוכניות: קרן ווקסנר.
–  מועמדים מרקע ספציפי: מהנדסים והייטקיסטים, רקע צבאי, מועמדים עם מעט נסיון תעסוקתי, עורכי דין, רואי חשבון.


ציטוטי לקוחות:

"היה בעיקר תענוג לעבוד עם לייני – מקסימה, מקצועית ומסורה. למרות כל השיגועים שלי! והתוצר באמת מעולה. אין מה להגיד, שווה את זה."

.

"לייני וצוות ארינגו היקרים,
יחד אתכם הצלחתי להגיע להישג שהוא מעבר לתרחיש האופטימי ביותר ולהתקבל לשיקגו, וורטון וסטנפורד.
תהליך העבודה הסדור והמקצועי, הכולל קבלת פידבקים ממספר יועצים, השרה תחושת בטחון לכל אורך הדרך ואפשר לי להגיע לתוצאה הטובה ביותר מבחינתי. הנסיון שלכם מהווה יתרון ברור בהבנה של דרישות בתי הספר – ידעתם למקד לתכל'ס ולהבהיר מה הדברים שחשוב להדגיש.
ללייני חוש יוצא דופן לזיהוי וסיפור סיפורים. בעזרתה הצלחנו 'לגלף' את הסיפורים הטובים מערימת המילים שהחיבור שלי היה בהתחלה. לכן, מעבר לתחושת הסיפוק ולכיף, תהליך העבודה עם לייני גם היה חוויה מעשירה ומלמדת בפני עצמה.
תודה,
ליאור"
.

"לייני וצוות ארינגו,
אני רוצה להודות לכם מקרב לב על המסירות והמקצועיות לאורך התהליך, החל בבניית האסטרטגיה ועד לבחירה בוורטון, מבין מספר תכניות מובילות אליהן התקבלתי. אין לי ספק שיש לכם חלק משמעותי בהצלחה שלי. ת-ו-ד-ה!
הביקוש של ישראלים לתכניות MBA מובילות עולה משנה לשנה, ויחד איתו גוברת התחרותיות. יחד עם זאת, לייני וצוות ארינגו, לא פחדו להתמודד עם נקודות התורפה באפליקיישן שלי כמות שהן ולמצוא פתרונות, וזאת, מבלי לנסות לייפות את המציאות או לסלף את העובדות, ואני חושבת שזוהי אחת מנקודות הבידול של ארינגו לעומת המתחרים.
תודה מיוחדת לך לייני, שבחרת ללכת איתי ועם האמת, ולמרות הקושי, הובלת אותי להצלחה.
אם הייתי צריך לעבור את תהליך ההרשמה לבד, אין לי ספק שהתוצאה היתה הרבה הרבה פחות טובה. אפילו שאנגלית היא שפת האם שלי, מספיק לקרוא כמה מהחיבורים הראשונים שכתבתי בשביל להבין כמה הייתי רחוק.
לייני ליוותה אותי לאורך כל התהליך, מבחירת בתי ספר, קריאת השאלות בחיבורים, חיפוש נושאים מעניינים מספיק לכתוב עליהם, פסילת נושאים לא רלוונטים, ניסוח מחדש ועוד פעם ניסוח מחדש. כל הזמן רציתי לעבור שוב ולשפר, ולייני תמיד היתה מוכנה לעזור ולעמוד בדרישות הפרפקציוניזם המוגזם לעתים שלי וגם להגיד לי מתי שינויים שניסחתי במשך שעות לא שווים כלום.
בסופו של תהליך, אני מרגיש שהחיבורים שהגשתי, גם לבתי הספר אליהם לא התקבלתי, שיקפו טוב מאוד את מי שאני ולא יכולתי לכתוב אותם טוב יותר. התהליך היה אמנם ארוך וקשה, אבל בסופו של דבר גם המטרה הושגה וגם הרווחתי שיעור מקיף בכתיבת חיבורים וקורות חיים, שאין לי ספק שעוד אנצל הרבה בעתיד.
צוות ארינגו והתמיכה שניתנה לי מהיום הראשון בו נרשמתי באתר, גרמו לי כל הזמן להרגיש שמלווים אותי אנשים שאכפת להם מהצלחתי. קישרו אותי לאנשים כשהיו לי שאלות, קבלתי משובים מבוגרים מכל האוניברסיטאות שנרשמתי אליהן, ועזרו לי להתכונן לראיון."

.
"לייני,
נכנסתי לתהליך ולעבודה על ההגשה עם ארינגו בספק קל. לא ידעתי לאן זה יוביל, אם זה נחוץ והאם באמת לא אוכל להגיש לבדי.
היום בו הגשנו את הבקשות היה רווי בהקלה וסיפוק, ואני אומרת "הגשנו" כי העבודה הצמודה עם לייני הפכה את התהליך שלי לשלנו.
הכנות והמסירות של לייני עשו את ההבדל וללא כל צל של ספק אני אומרת היום במבט לאחור כי כל העבודה הקשה שעשינו היתה הכרחית ולא הייתי מגיעה לאותם התוצאות לבדי.
תודה לייני ולצוות ארינגו המסור."

.
"לייני וצוות ארינגו,
תודה רבה על התמיכה והליווי הצמוד לאורך כל הדרך הארוכה אל הלימודים. נמנעתי במיוחד לקרוא לזה "תהליך ארוך ומייגע" כי בשבילי הוא לא הרגיש מייגע כלל (ואני עוד הגשתי ל-7 בתי ספר!). אפילו להיפך, העיבודים החוזרים ונשנים של קורות החיים שלי, ההמלצות שכתבו עלי, מטרות הקריירה שניסחתי מחדש עשרות פעמים וכל הסיפורים האישיים שמצאו עצמם על הנייר – הכל רק חיזק את המוטיבציה שלי ולימד אותי על עצמי (עם כל כמה שזה נשמע קיטשי). את עיקר עבודתי עשיתי עם לייני, ואני חושב שיותר ממגיע לה הקרדיט הזה!!
לייני – את מדהימה! אני בספק שהיתי משיג את הבחירה הראשונה שלי בלעדייך (התקבלתי למסלול מיוחד, 50 איש בלבד, של תואר כפול: MBA ו-MS בהנדסה עם מלגה מאד משמעותית). לפני הכל ומעבר לפן המקצועי, נהניתי לעבוד איתך כבנאדם. ידעת להקשיב ולהגיב והצלחת "לסחוט" ממני את המקסימום.
ותודה רבה לכל שאר חברי ארינגו המעולים!"

.
"ללייני וצוות ארינגו,
לאחר שנה מטורפת של לחץ אינסופי ועבודה קשה, אשר הניבה פרי, ברצוני להודות לכם על הליווי האישי, העבודה המקצועית, הסבלנות והתמיכה (גם אישית) הרבה. ללא כל אלו, אין לי ספק שלא הייתי משיג את מטרתי ומתקבל לבית הספר בו אני מעוניין.
אין מספיק מילים אשר באמת יכולות להביע את הכרת התודה שלי.
ללייני ולכל שאר צוות ארינגו,
ברצוני להודות לכם על התמיכה והעזרה בכל תהליך הקבלה. אני לא יודע איך הייתי מתקבל ל-IESE ללא העזרה שלכם. הניסיון והמקצועיות שהפגנתם בכל התהליך גרם לי להרגיש בטוח ובידיים טובות לכל אורך הדרך. בעודי כותב שורות אלה אני עדיין ברשימת ההמתנה ל-NYU Stern, ומי יודע אולי יצא שהתקבלתי לשם גם. אני הגשמתי חלום שבתחילת הדרך היה נראה כל כך רחוק מלהתגשם. עדיין קשה לי לעכל שאני הולך ללמוד ב-Top 10."

.
"ללייני ולשאר צוות ארינגו,
כאשר ניגשתי להגשים את החלום וללמוד באחת האוניברסיטאות הטובות בעולם החלטתי לעבור את התהליך עם התמיכה המקצועית ביותר שאוכל לקבל, על מנת להפיק את המקסימום מהרקע ומהנתונים שלי. כיום, כאשר אני ניצב בפני החלטה חלומית – שיקגו עם מלגה מלאה מול סטנפורד, אני יודע שחלק גדול מכך הינו הודות ללייני שליוותה אותי לאורך התהליך: המסירות, המקצועיות, הזמינות והיכולת "להיכנס לתוך הראש שלי" על מנת לתרגם את הניסיון שלי לאפליקיישן הטוב ביותר שניתן להוציא.
אין לי ספק שבסביבה כה תחרותית, כאשר הביקוש לתכניות המובילות שובר שיאים משנה לשנה, מומלץ מאוד להסתייע בשירותי ייעוץ מנוסים על מנת למקסם את סיכויי ההצלחה. אני מרגיש שלייני עזרה לי להפוך את מה שנראה עד לפני מספר חודשים כחלום למציאות מוחשית.
כששמעתי משני חברים שלי שהתקבלו לסטנפורד שהם עבדו איתכם, לא ידעתי למה בכלל צריך חברת יעוץ. אבל כשהתחלתי את התהליך הבנתי את גודל ומורכבות המשימה. פניתי לארינגו כי ידעתי שעדיף להצליח על הפעם הראשונה, ולכן רציתי ישר לפנות לחברה הטובה ביותר. הגשתי לכמות גדולה של בתי ספר ב- Top 10 בסיבוב הראשון, התקבלתי להרבה יותר בתי ספר משחשבתי. ארינגו עזרו לי להפיק תמצית של החיים שלי באופן שיעניין את בתי הספר ויבדיל אותי ממועמדים אחרים. הם עשו זאת ביצירתיות, בנחישות וללא ספק עמדו במבחן התוצאה.
הגשמתי חלום הודות ללייני ושאר צוות ארינגו."

.

"When I spoke to Hila for the first time, she told me 'Lainie is the best'. I didn't understand at first how lucky I was to work with Lainie, but now I know. With help and guidance of– The Amazing Lainie as I call her, I have successfully submitted my application to Harvard.

Lainie- you the best! Thank you for everything, you are much more than what your title might suggest.  and I will miss you much.

Thanks again!"

.

"As I'm doing my final preparations before traveling, I wanted to thank you for all your help in the last year.

I've looked over my applications, and it's clear how much you helped me understand myself better and present the best version of myself for my dream schools.

It would not have ended as it did without you, and I am grateful for your help."

.

"To Lainie and the entire Aringo team,

I really want to thank you for the support, guidance and most importantly for the results.

Lainie was just amazing to work with, I feel that she really managed to help me represent myself in the best way possible. Throughout the process she was always there for me, brainstorming ideas with me, connecting me to relevant people and making me feel as I'm her only client (I wasn't).

Aringo has an amazing process, making sure that the application submitted will be in its best form. 

In retrospect, after getting into a couple of top schools, and receiving a significant scholarship from one, I couldn't be more satisfied with the results.

Thank you so much!"

.

"After receiving rejections on my first round of applications, I decided to start working with Aringo, in the goal of finding a different approach and be accepted to a top school.

I was so lucky to work with Lainie as my consultant. Not only was she was extremely professional, but also very supportive throughout the whole process. From day one she set clear time-lines, was very attentive and revised my essays and resume as many times as needed. This was very important to me.

In addition, the whole team of Aringo was exceptional. Shimri always let me feel as if I was their top priority. Hila gave me the best and most professional interview preparation.

Personally, I recommend Aringo to anyone who starts this process."

.

"Lainie, Shimri and Hila,
You all were so willing, attentive and professional in carving my path to this MBA.
I have no doubt I wouldn't have done it as well without your dedicated help.
The entire team's personal, caring and authentic support was felt from the very start and so the process was positive in addition to it being so effective.
I would recommend these services to anyone who has their heart set on a specific programme that is hard to be accepted into." 
.

"To Aringo team and especially to Lainie Cogan,

Lainie is the best consultant that I could have asked for, and she was the perfect match for me (with that being said, three friends of mine worked with her in the same season and they will tell you the same).

Lainie was there not only for the a professional conversations that helped my arranging my ideas and improve my essays, but also for personal chats that relaxed me before the deadline. She was there to revise the 20th draft of each essay and also to connect me with her previous client to brainstorm some ideas. Throughout the process, Lainie was very open-minded, patient and attentive, and always had a creative idea that brought an added value. She is a true professional!

Lainie, I would like to thank you for your help along the way, which eventually led me to Booth with the Carlton Fellowship. I know that the result wouldn't be the same without your help.

And for those who are still deliberating, if you feel that you need some guidance, I can honestly say that Lainie kept to her word from our first meeting – she helped me "bringing my better self to paper".

Thank you Lainie, and we'll keep in touch."

.

"Dear Lainie,
I’m sending this email to express my utter appreciation for the amazing work you have done, so thank you!
Thank you for never getting tired of redrafting my essays.
Thank you for making me feel fortunate to write my HBS essay when I couldn’t bear the thought of writing another essay from scratch.
Thank you for helping me apply to 6 different top notch schools in the first round, even though at times I didn’t believe it would be possible.
Thank you for your first rate writing and counseling skills.
Thank you for helping me get 5 interview invitations.
Thank you for your availability, helping me with my post interview reflection essay with no advance notice.
Thank you for helping me get accepted to HBS(!!!!!) and CBS (with decisions yet to be received from 3 other schools).
And most important – thank you for being you!
No matter what you say – I really couldn’t have done this without you!"

.

"Overall, I had a great experience with Lainie. I would even call it fun! Lainie was AMAZING in terms of essays, LORs and CV.  I was very happy with her – great edits, timely turnaround, good communication."

.

"Very happy with Lainie, she is making a great effort to arrive at good turnaround times. Very satisfied with expertise and professionalism."

.

"Lainie is great! very responsive. She helped me work at a very fast pace without compromising on the quality."