הרוורד פרסמו בבלוג של ועדת הקבלה כמה טיפים והנחיות למועמדים ששוקלים להגיש בסיבוב השלישי (עד ה-6.4).
קודם כל, ממליצים בהרוורד למועמדים לא לחכות עם הגשת האפליקיישן עד שהממליצים מגישים את המלצותיהם, ומודיעים כי המלצות שיוגשו באיחור של עד יומיים אחרי הדדליין יתקבלו ויצורפו לאפליקיישן.
בנוגע להגשת ציונים, מבהירים בהרוורד כי ניתן להגיש את האפליקיישן עם ציון GMAT/GRE לא רשמי ולדאוג שהציון הרשמי יישלח לביה"ס בהמשך, אולם לא ניתן לעשות דבר דומה עם ציון ה-TOEFL.
בנוסף מבהירים בהרוורד כי אין יתרון בהגשת האפליקיישן מספר ימים לפני הדדליין מאחר וכל האפליקיישנס ייבדקו ביחד ע"י ועדת הקבלה רק לאחר הדדליין, ולא לפי הסדר בו הוגשו. כמובן שמומלץ לא לחכות ממש לדקות האחרונות של היום האחרון כי אז צפוי עומס על השרתים.

בהמשך מרגיעים בהרוורד את המועמדים שחושבים כי אין טעם להגיש בסיבוב השלישי כי כבר אין מקומות פנויים, ומבהירים כי עדיין יש מקומות פנויים עבור מועמדי הסיבוב השלישי. אמנם ישנם פחות מקומות פנויים מאשר היו בסיבוב הראשון והשני, אולם מצד שני גם יש פחות מועמדים, ולכן סיכויי הקבלה עדיין סבירים. בנוסף ישנה אופציה למתקבלי הסיבוב השלישי לקבל מלגות על בסיס צורך בדיוק כמו בסיבובים המוקדמים. לגבי מועמדים שיגישו בסיבוב השלישי ולא יתקבלו, בהרוורד מאשרים כי לא תהיה להם בעיה להגיש שוב בסיבוב הראשון בשנה הבאה וכי הם לא יופלו לרעה.

הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד פחות משנה)
הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד יותר משנה)